Знаходимо точки дотику для промоції

На передодні у  НПП «Бойківщина» відбулася конференція «Можливості промоції туристичного потенціалу Бойківщини».

Захід проходив у змішаному форматі для зацікавлених сторін. На важливості теми звернув увагу у своєму зверненні Віталій Земан – директор Парку.

Ірина Шпаківська,  кандидат біологічних наук Інституту екології Карпат, спікер зустрічі, представила туристичний потенціал території НПП «Бойківщина» через призму минулого та сучасності.

Голова наглядової ради ФГ «Рідня»,  Петро Маковський  сконцентрував свою увагу на можливостях підприємництва дружнього до довкілля на природоохоронних територіях.

Тетяна Курус, начальник відділу розвитку громади, представила Стратегію розвитку Боринської ТГ до 2027 року, яка націлена на туристичний потенціал та супутній до нього бізнес.

Олександр Гвоздінський, секретар міської ради, привернув увагу до туристичних магнітів Турківської громади і віртуальних маршрутах, які дають додаткові можливості для промоції регіону.

Володимир Петрів, голова Агенції регіонального економічного розвитку Бойківщини м. Долина, націлив увагу на переосмисленні і перебудові підприємництва місцевих громад, а також можливості залучення додаткових інвестицій для розвитку туристичного бізнесу.

Андрій Німець, голова ГО «Товариство Бойківщина» м. Львів, розповів про можливості організації гастротурів на території Бойківщини, а також озвучив пропозиції БФ «Допомога побратиму», а саме  про психологічну реабілітацію воїнів ЗСУ в Карпатах.

Юрій Комарницький, продюсер, сценарист та керівник підприємства «Дністер – 207, бізнес асоціація, громадська спілка»,  презентував проєкт «Легенди нашого краю», як візитівку та туристичний магніт для промоції регіону.

Іван Брезецький та Іван Ільницький, власники агросадиб  с. Гусне, розповіли про своє бачення як зацікавити туристів та з якими проблеми стикаються у своїй діяльності.

Отець Роман Гром представив «Мшанецькі колиби», як унікальну локацію для нестандартного відпочинку та поділився досвідом організації такого дозвілля.

Загалом під час конференції налагодилась комунікація між Парком, громадами, представниками бізнесу та зацікавленими сторонами.

У процесі зустрічі напрацювали завдання для промоції НПП «Бойківщина» та як зробити співпрацю взаємовигідною.

Дякуємо, всім учасникам, що знайшли час та долучилися до такого заходу.

Працюємо всі на спільний результат – промоцію туристичного потенціалу Бойківщини.

 

Новини

21 березня – Міжнародний день лісів: недеревні ресурси для життя та добробуту

  Ліс – це не лише дерева. Це багатий світ, який дає нам кисень, зберігає воду та є домом для тисяч видів рослин і тварин. Але серед його дарів є ще одна безцінна складова – недеревні лісові ресурси, які відіграють важливу роль у житті людей. До таких ресурсів належать: 🍄 Гриби – важливе джерело білка […]

  • Екологія
  • Наука
  • Охорона

Мохи – маленькі, але важливі жителі наших лісів і не тільки….

  🔬Разом з бріологом Мариною Рагуліною науковці НПП “Бойківщина” досліджують мохи – унікальні рослини, які відіграють важливу роль у природних екосистемах. 📌Мохи є чудовими індикаторами стану лісу. Вони чутливі до змін вологості, забруднення повітря та вирубки дерев. Наприклад, наявність різноманітних лісових мохів свідчить про стабільність і природність екосистеми. Якщо ж їх кількість різко зменшується, це […]

  • Наука

Метелики – це не лише символ краси та легкості, а й важливі помічники природи! Один з Червонокнижних видів, жовтюх торфовищний, красується на емблемі НПП “Бойківщина”. Напередодні Дня знань про метелика екоосвітяни завітали до Боринського дошкільного навчального закладу, щоб познайомити малят із цими дивовижними створіннями. Діти дізналися, яку користь приносять метелики, як вони запилюють квіти та […]

  • Екологічна освіта