Знаходимо точки дотику для промоції

На передодні у  НПП «Бойківщина» відбулася конференція «Можливості промоції туристичного потенціалу Бойківщини».

Захід проходив у змішаному форматі для зацікавлених сторін. На важливості теми звернув увагу у своєму зверненні Віталій Земан – директор Парку.

Ірина Шпаківська,  кандидат біологічних наук Інституту екології Карпат, спікер зустрічі, представила туристичний потенціал території НПП «Бойківщина» через призму минулого та сучасності.

Голова наглядової ради ФГ «Рідня»,  Петро Маковський  сконцентрував свою увагу на можливостях підприємництва дружнього до довкілля на природоохоронних територіях.

Тетяна Курус, начальник відділу розвитку громади, представила Стратегію розвитку Боринської ТГ до 2027 року, яка націлена на туристичний потенціал та супутній до нього бізнес.

Олександр Гвоздінський, секретар міської ради, привернув увагу до туристичних магнітів Турківської громади і віртуальних маршрутах, які дають додаткові можливості для промоції регіону.

Володимир Петрів, голова Агенції регіонального економічного розвитку Бойківщини м. Долина, націлив увагу на переосмисленні і перебудові підприємництва місцевих громад, а також можливості залучення додаткових інвестицій для розвитку туристичного бізнесу.

Андрій Німець, голова ГО «Товариство Бойківщина» м. Львів, розповів про можливості організації гастротурів на території Бойківщини, а також озвучив пропозиції БФ «Допомога побратиму», а саме  про психологічну реабілітацію воїнів ЗСУ в Карпатах.

Юрій Комарницький, продюсер, сценарист та керівник підприємства «Дністер – 207, бізнес асоціація, громадська спілка»,  презентував проєкт «Легенди нашого краю», як візитівку та туристичний магніт для промоції регіону.

Іван Брезецький та Іван Ільницький, власники агросадиб  с. Гусне, розповіли про своє бачення як зацікавити туристів та з якими проблеми стикаються у своїй діяльності.

Отець Роман Гром представив «Мшанецькі колиби», як унікальну локацію для нестандартного відпочинку та поділився досвідом організації такого дозвілля.

Загалом під час конференції налагодилась комунікація між Парком, громадами, представниками бізнесу та зацікавленими сторонами.

У процесі зустрічі напрацювали завдання для промоції НПП «Бойківщина» та як зробити співпрацю взаємовигідною.

Дякуємо, всім учасникам, що знайшли час та долучилися до такого заходу.

Працюємо всі на спільний результат – промоцію туристичного потенціалу Бойківщини.

 

Новини

Мандрівник національного природного парку “Бойківщина”

У Парку постійно ведеться дистанційний моніторинг за допомогою фотопасток. Цього разу в об’єктив камери попав один з найбільших наземних хижаків у світі. Бурий ведмідь (Ursus arctos) — одна з найвеличніших і найцікавіших тварин. Ці потужні хижаки не тільки привертають увагу своєю масивною статурою, але і мають безліч цікавих особливостей, які роблять їх унікальними представниками фауни. […]

  • Наука
  • Охорона
  • Тварини

В рамках Національної стратегії зі створення безбар”єрного простору , НПП “Бойківщина ” відвідала група дітей військовослужбовців.

Знайомство з парком розпочалося зі стежки “Як вирощують ліс : від насінини до великих дерев”. Екоосвітяни познайомили відвідувачів з усіма етапами вирощування лісу. Наступна екскурсія, “Історичні та природничі таємниці урочища Бабінець” , допомогла школярам зануритися в атмосферу минулих епох та дізнатись для чого лісу потрібна мертва деревина. Ще одна приємна несподіванка від НПП “Бойківщина” – […]

  • Екологічна освіта
  • Мандри

Третій день табору “Метелик”

Діти у таборі “Метелик” провели захоплюючий День мандрівника! Цей день став для них справжнім відкриттям. Першим етапом було навчання орієнтуванню на місцевості. Діти самостійно прокладали маршрут, орієнтуючись на карту та компас. Також мандрівники дізнались, які основні предмети необхідно взяти з собою в похід: вода, їжа, карта, компас, аптечка, теплий одяг, ліхтарик та інші важливі речі. […]

  • Екологічна освіта
  • Мандри