Як добратись

Автобусом

Зі Львова,Ужгорода до зупинки  смт. Бориня

Автомобілем

Київ- смт. Бориня-691,4 км(9 год 29 хв),  

Зі Львова траса Н -13 Львів- Ужгород до зупинки смт. Бориня 

Київ – Чоп М06 через с. Мохнате до смт. Бориня

 

Потягом

Львів-Сянки-Ужгород до станції Нижня Яблунька, Сянки, Беньова;

Київ –Чоп до станції Турка,Сянки

Літаком

Найближчий аеропорт – міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького;

міжнародний аеропорт «Ужгород».

Як поводитися в парку, щоб зберегти природу?

 1. Які місця можна відвідувати мандрівникам?
  Ми розробили туристичні стежки в межах Парку та облаштували там рекреаційні зони, щоб туристам було комфортно та безпечно насолоджуватися природою. Дотримуйтесь цих маршрутів, і ви уникнете непотрібних ризиків і небезпечних ситуацій.
 2. Місця де можна розпалювати багаття?
  У спеціально відведених відпочинкових зонах ми облаштували місця для вогнища. Розпалювання багать в інших ділянках є незаконним і може завдати непоправної шкоди лісу. Лісові пожежі важко загасити, не кажучи про те, що в них гине місцева фауна.
 3. Куди подіти сміття?
  Ми віримо, що ви не з тих, хто може дозволити собі залишити сміття посеред лісу. Якщо подорожуєте нашими стежками, просимо вас збирати сміття в мішок і викидати його в спеціальний контейнер після повернення. Сміттєві баки зазвичай знаходяться на початку маршруту. Ми будемо вдячні, якщо ви скористаєтеся цією можливістю, щоб зібрати сміття, залишене менш свідомими мандрівниками.
 4. Правила поведінки у випадку зустрічі з тваринами?
  Як правило, більшість диких тварин уникає зустрічі з людиною. Тож, прогулюючись лісом, інколи варто виявляти свою присутність голосно, перегукуючись, ніби попереджаючи тварин і даючи їм можливість піти. Однак, якщо ви все ж зустріли дику тварину, обов’язково тримайтеся від неї подалі, уникайте паніки та різких рухів.
 5. Які дії нам найбільше не подобаються і порушників чекають штрафи?
  Відвідувачі, які приїхали з метою заподіяти шкоду перебувають під особливим контролем. Адже у нас заборонено полювання, прохід із вогнепальною зброєю, а також вирубка дерев, крім зон, де цим займаються організовано. Пам'ятайте, що на території НПП "Бойківщина" заборонено: - забруднювати територію; - проводити джипінг; - залишати після себе сміття; - руйнувати оселища (гнізда птахів, мурашники); - зривати рослини; - розводити багаття в місцях, не призначених для цього.