Навчальна нарада працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду.

У Національному природному парку «Бойківщина» провели нараду з працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду.
На порядок денний були винесені такі питання як:
 
1. Охорона праці та техніка безпеки працівників на робочому місці.
Так як основним і важливим завданням на робочому місці є збереження здоров’я та життя людини, основне питання полягало у інформуванні працівників щодо відповідального ставлення до питань охорони праці, створення безпечних умов праці та дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.
 
2. Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2023 року.
Служба державної охорони природно-заповідного фонду заздалегідь розпочала підготовку до пожежонебезпечного періоду. Видано наказ про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2023 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам по Національному природному парку «Бойківщина». Розроблено та затверджено заходи щодо підготовки НПП «Бойківщина» до пожежонебезпечного періоду 2023 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки, ознайомлено з інструкцією з організації та ведення обліку лісових пожеж та їх наслідків.
 
Також на нараду був запрошений начальник 58 ДПРП селища Бориня №5 Самбірського районного управління ДСНС у Львівській області - Роман Сипливий, який розповів про основні аспекти організації гасіння пожеж в природних екосистемах у разі їх виникнення та правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.
 
3. Щорічний зимовий облік звірів на території НПП «Бойківщина».
Для підготовки Літопису природи необхідно зібрати інформацію по чисельності звірів на території Парку.
Одним з об’єктивних способів визначення чисельності звірів є маршрутний облік звірів по слідах на снігу. Цей метод найчастіше використовується в наших умовах та не потребує спеціального обладнання та фахівців.
 
 
 
 
 
 
 

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції