Навчальна нарада працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду.

У Національному природному парку «Бойківщина» провели нараду з працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду.
На порядок денний були винесені такі питання як:
 
1. Охорона праці та техніка безпеки працівників на робочому місці.
Так як основним і важливим завданням на робочому місці є збереження здоров’я та життя людини, основне питання полягало у інформуванні працівників щодо відповідального ставлення до питань охорони праці, створення безпечних умов праці та дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.
 
2. Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2023 року.
Служба державної охорони природно-заповідного фонду заздалегідь розпочала підготовку до пожежонебезпечного періоду. Видано наказ про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2023 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам по Національному природному парку «Бойківщина». Розроблено та затверджено заходи щодо підготовки НПП «Бойківщина» до пожежонебезпечного періоду 2023 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки, ознайомлено з інструкцією з організації та ведення обліку лісових пожеж та їх наслідків.
 
Також на нараду був запрошений начальник 58 ДПРП селища Бориня №5 Самбірського районного управління ДСНС у Львівській області - Роман Сипливий, який розповів про основні аспекти організації гасіння пожеж в природних екосистемах у разі їх виникнення та правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів.
 
3. Щорічний зимовий облік звірів на території НПП «Бойківщина».
Для підготовки Літопису природи необхідно зібрати інформацію по чисельності звірів на території Парку.
Одним з об’єктивних способів визначення чисельності звірів є маршрутний облік звірів по слідах на снігу. Цей метод найчастіше використовується в наших умовах та не потребує спеціального обладнання та фахівців.
 
 
 
 
 
 
 

Новини

Участь у он- лайн форумі

НПП «Бойківщина» в он-лайн форматі долучився до масштабного національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який проходив 21-23 листопада в м. Івано-Франківськ. На Форумі обговорювались питання використання зелених технологій для повторної переробки відходів, збитки для природних екосистем природоохоронних територій внаслідок російської збройної агресії, а також екопросвітницька робота щодо поводження з відходами. Піднімалась […]

  • Екологія

Дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах»

За ініціативи НПП»Бойківщина» та підтримки Державної екологічної академії після дипломної освіти та управління 15-16 листопада у змішаному форматі на території Парку проходив дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах». На запрошення взяти участь у такому заході відгукнулись екоосвітяни з 20 установ ПЗФ з різних куточків України. Перший день роботи був надзвичайно […]

  • Екологічна освіта

12 листопада – День синички

Маленька жовтогруда пташка настільки полюбилась людям, що зайняла одну із дат екологічного календаря. 12 листопада світова спільнота відзначає День синички, а екоосвітяни НПП “Бойківщина”, з нагоди цього дня, для школярів 2 класу Боринської ЗОШ l-lll ст. провели заняття з майстер – класом. Дітлахи дізнались невідомі факти з життя цієї маленької пташки, уважно слухали казочку про […]

  • Екологічна освіта
  • Акції