“Кольори білого континенту”

Сьогодні в національному природному парку "Бойківщина" відбулася неординарна подія, урочисте відкриття благодійної фотовиставки Сергія Глотова "Кольори білого континенту".

У своєму вітальному слові директор Парку Віталій Земан наголосив, що завдяки такому заходу ми маємо змогу побачити життя Антарктиди.

Мар'ян Лабецький, секретар Боринської ТГ, зауважив що така фотовиставка є особливо цікава для допитливих школярів та запропонував присутнім директорам шкіл в такому форматі охопити максимальну кількість учнів.

Підчас прямого включення полярник Sergii Glotov розповів про роботу станції "Академік Вернадський", наукові дослідження українців та відповів на запитання присутніх учасників заходу.Фотогалерея буде доступна для відвідувачів ще упродовж наступного тижня, а далі помандрує до м.Ужгород.Тож не прогавте нагоду побачити на власні очі "Кольори білого континенту" та задонатити на підтримку ЗСУ.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції