До Всесвітнього дня водно-болотних угідь працівники Національного природного парку «Бойківщина» завітали до учнів Нижньовисоцького ЗЗСО I-II ступенів, щоб познайомити їх із дивовижним світом мешканців цих унікальних екосистем.

Діти дізналися, яку важливу роль відіграють водно-болотні угіддя у природі та житті людини, кого можна зустріти серед їхніх мешканців та чому необхідно їх охороняти.

Окрім цікавих розповідей, учні взяли участь у творчому майстер-класі та власноруч створили з паперу симпатичних жабок – символів чистоти й екологічного балансу.

Такі заходи допомагають виховувати у дітей любов до природи та відповідальність за її збереження!

 

 

Новини

Фотовиставка «Природна велич Бойківщини» продовжує свою роботу у Самборі!

В історико-етнографічному музеї «Бойківщина» м. Самбір відбулось відкриття фотовиставки Анатолія Ковальського «Природна велич Бойківщини». Захід об’єднав шанувальників природи, мистецтва та бойківської культури. Директорка музею Ольга Білас урочисто відкрила подію, привітала гостей та повідомила, що виставка триватиме до 4 серпня. Напередодні Дня працівника природно-заповідного фонду голова Самбірської райдержадміністрації Іван Ільчишин привітав природоохоронців із професійним святом та […]

  • Без категорії

Літні пригоди екоосвітян НПП “Бойківщина” в таборі “Сонечко”!

Працівники НПП «Бойківщина» завітали до літнього табору «Сонечко», щоб подарувати дітям день яскравих емоцій, пізнання та веселощів! Під час розважальних занять учасники табору дізнавалися цікаві факти про природу рідного краю, розгадували екологічні загадки, грали у пізнавальні ігри та брали участь у тематичних естафетах. Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, де кожна дитина змогла не лише […]

  • Екологічна освіта

Науковці продовжують досліджувати територію НПП “Бойківщина”

  Цього тижня у нашому Парку працювала група науковців з Інституту екології Карпат НАН України. В рамках польових досліджень вони разом з нашими працівниками: визначали вік дерев та особливості лісових насаджень закладали феромонні пастки для вивчення різноманіття безхребетних встановлювали беткодери для акустичного моніторингу кажанів. За допомогою додатку SMART закартовано місцезростання червонокнижних видів.

  • Наука