Міжнародна акція “Година Землі”

З метою привернення уваги людства до неконтрольованого використання ресурсів планети, в останню суботу березня проводиться Міжнародна акція “Година Землі”.

Щоб спонукати студентів Боринського професійного ліцею народних промислів та ремесел задуматися над особистим стилем життя, екоосвітяни НПП “Бойківщина” провели заняття “Розрахуй свій екологічний слід”. В результаті опитування з’ясували, що кожен має різні споживацькі потреби, які впливають на довкілля.

Чи готові ви змінити свої сталі звички, щоб ваш вплив на оточуючий світ став мінімальним, допоміг визначити тест “На скільки ви екологічні”. Приємно було підсумувати, що за цією методикою ліцеїсти набрали бал вище середнього.

Отже, нашу молодь турбують проблеми екології, а тому наша планета – в надійних руках.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції