❓️Як озон захищає людство, яке його знищує?

❓️Чому так важливо спостерігати за озоновою дірою?

❓️Які наукові дослідження проводять українські полярники на станції «Академік Вернадський»?

👉Про все це та багато іншого дізнаються відвідувачі фотовиставки Сергія Глотова «Кольори білого континенту».

▶️16 вересня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту озонового шару, адже саме в цей день в 1987 році було підписано Монреальський протокол, який обмежує виробництво деяких речовин що спричиняють виснаження озону.

✅️Через 30 років після підписання Протоколу, завдяки роботі полярників, вчені НАСА задокументували перші докази того, що озоносфера над Антарктидою відновлюється.

👨‍🎓Для студентів Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел екоосвітяни НПП «Бойківщина» надали практичні поради, як кожен може допомогти зберегти озоносферу.

👫Другокласникам Боринського НВК наші фахівці, в ігровій формі, розповіли що руйнує озон і як цей невидимий супер-герой захищає Планету.

Саме такі заняття допомагають виховувати екологічно – свідомих громадян.

😊Дякуємо полярнику Sergii Glotov , що його фотовиставка допомогла урізноманітнити наші еко-уроки та здійснити віртуальну мандрівку таємничою Антарктидою.🐧🦭

 

Новини

Літні пригоди екоосвітян НПП “Бойківщина” в таборі “Сонечко”!

Працівники НПП «Бойківщина» завітали до літнього табору «Сонечко», щоб подарувати дітям день яскравих емоцій, пізнання та веселощів! Під час розважальних занять учасники табору дізнавалися цікаві факти про природу рідного краю, розгадували екологічні загадки, грали у пізнавальні ігри та брали участь у тематичних естафетах. Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, де кожна дитина змогла не лише […]

  • Екологічна освіта

Науковці продовжують досліджувати територію НПП “Бойківщина”

  Цього тижня у нашому Парку працювала група науковців з Інституту екології Карпат НАН України. В рамках польових досліджень вони разом з нашими працівниками: визначали вік дерев та особливості лісових насаджень закладали феромонні пастки для вивчення різноманіття безхребетних встановлювали беткодери для акустичного моніторингу кажанів. За допомогою додатку SMART закартовано місцезростання червонокнижних видів.

  • Наука

Завершився ІІ етап військово-патріотичної гри “Сокіл”- (“Джура”)

На території Боринської громади та НПП”Бойківщина” завершилися обласні змагання ІІ етапу військово-патріотичної гри “Сокіл”- (“Джура”) в яких взяло участь 39 роїв старшої вікової категорії. Юні джури п”ять днів змагались у спритності, стрільбі, знанні історії, вмінні надавати першу медичну допомогу, доланні перешкод та орієнтуванні на місцевості. Молодь, з допомогою екоосвітян НПП “Бойкіщина”, на екологічній стежці відкривала […]

  • Без категорії