Онлайн-семінар «Найкращі практики менеджменту мертвої деревини»

⁉️Яка роль мертвої деревини для екосистеми та збереження біорізноманіття, про правила поводження з нею у лісах різної категорії, йшла мова на онлайн-семінарі «Найкращі практики менеджменту мертвої деревини». Людмила Сломінська на презентації ділилась дослідженнями у цій сфері.

🌲 Під час зустрічі велась активна дискусія, адже захід був цікавий, не тільки для працівників лісової галузі а й фахівців природо-заповідного фонду.

▶️ Глибина екологічної кризи, у зв’язку з російською військовою агресією, та потенційні кліматичні виклики вже зараз спонукають шукати природоорієнтовані рішення для сталого ведення лісівництва, а також удосконалення нормативно-правової бази.

 

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції