Семінар навчання з питань лісозахисту. 

👉🌲🌳Сьогодні в НПП «Бойківщина» спільно з НПП «Сколівські Бескиди» відбулося семінар навчання з питань лісозахисту.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся В.Земан, директор НПП «Бойківщина», та зауважив на актуальності теми.

 

✅️Ю.Крамарець, начальник відділу діагностики ДСЛГ «Львівлісозахисту», надав загальну оцінку захисту лісів України та лісопатологічної ситуації. Особливу увагу звернув на листогризучі та карантинні шкідники лісу, а також контролі за дотриманням «Санітарних правил в лісах України».

 

✅️В. Ковальчин, головний природознавець  НПП «Бойківщина», наголосив на причинах, які призводять до всихання хвойних лісів.

М. Височин, орнітолог Франкфуртського зоологічного товариства, зауважив що, доцільно створювати умови для природньої боротьби зі шкідниками, а саме збільшувати чисельність птахів таких, як жовна чорна, синиці, дятли, мухоловки та інші, і облаштовувати штучні гніздівлі для них.

 

✅️М. Височанський, головний лісничий НПП «Бойківщина», підсумував що, службі охорони потрібно звертати увагу на виявленні шкідників лісу для обліку та не допускати їх поширенню.

✅️Ю.Волос, головний лісничий НПП «Сколівські Бескиди», зауважив на доцільності співпраці природозаповідних установ у цьому напрямку.

Такі спільні семінар – навчання слугують для конструктивної співпраці, обміну думками та досвідом у боротьбі зі шкідниками лісу.

 

️🌿Для наших гостей, приємний бонус від Парку, екскурсія спеціалізованим лісорозсадником «Як вирощують ліс: від насінини до великого дерева».

Новини

Наше «до» і наше «після»…Проведення толоки

  Влаштовувати толоку – стало вже одним з щорічних заходів для працівників НПП «Бойківщина». Саме слово «толока» означає одноразову працю задля швидкого виконання роботи. Працівники Парку плідно попрацювали над облагородженням рекреаційної зони « Парк Б.Хмельницького» у смт. Бориня, який знаходиться обабіч Автошляху національного значення Н 13 Львів — Самбір — Ужгород. Саме тому, що рекреаційна […]

  • Акції
  • Екологія

Екскурсія для дітей віськовослужбовців збройних сил України

“Центр Героїв” м.Турки огранізував екскурсійний тур до національного природного парку “Бойківщина” для дітей віськовослужбовців збройних сил України. На екологічних стежках школярі дізналися як вирощують ліс, від насіння до великих дерев, та які історичні та природничі таємниці ховаються в урочищі Бабінець. Цікаві заняття, дослідження життя найменших мешканців Парку, спостереження за співочим супроводом мандрівки допомагають дітям краще […]

  • Мандри
  • Екологічна освіта

Захід до дня біологічного різноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття працівники НПП “Бойківщина” відвідали Нижньояблунський ОЗЗСО I-lll cтупенів, щоб провести урок для учнів 8 класу. Метою заходу було підвищення обізнаності дітей про важливість збереження біорізноманіття і ролі кожного у цьому процесі. Однією з головних частин уроку була гра “Мережа життя”, де діти могли ознайомитися із основними поняттями у сфері біорізноманіття такими […]

  • Екологічна освіта