Семінар навчання з питань лісозахисту. 

👉🌲🌳Сьогодні в НПП «Бойківщина» спільно з НПП «Сколівські Бескиди» відбулося семінар навчання з питань лісозахисту.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся В.Земан, директор НПП «Бойківщина», та зауважив на актуальності теми.

 

✅️Ю.Крамарець, начальник відділу діагностики ДСЛГ «Львівлісозахисту», надав загальну оцінку захисту лісів України та лісопатологічної ситуації. Особливу увагу звернув на листогризучі та карантинні шкідники лісу, а також контролі за дотриманням «Санітарних правил в лісах України».

 

✅️В. Ковальчин, головний природознавець  НПП «Бойківщина», наголосив на причинах, які призводять до всихання хвойних лісів.

М. Височин, орнітолог Франкфуртського зоологічного товариства, зауважив що, доцільно створювати умови для природньої боротьби зі шкідниками, а саме збільшувати чисельність птахів таких, як жовна чорна, синиці, дятли, мухоловки та інші, і облаштовувати штучні гніздівлі для них.

 

✅️М. Височанський, головний лісничий НПП «Бойківщина», підсумував що, службі охорони потрібно звертати увагу на виявленні шкідників лісу для обліку та не допускати їх поширенню.

✅️Ю.Волос, головний лісничий НПП «Сколівські Бескиди», зауважив на доцільності співпраці природозаповідних установ у цьому напрямку.

Такі спільні семінар – навчання слугують для конструктивної співпраці, обміну думками та досвідом у боротьбі зі шкідниками лісу.

 

️🌿Для наших гостей, приємний бонус від Парку, екскурсія спеціалізованим лісорозсадником «Як вирощують ліс: від насінини до великого дерева».

Новини

Участь у он- лайн форумі

НПП «Бойківщина» в он-лайн форматі долучився до масштабного національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який проходив 21-23 листопада в м. Івано-Франківськ. На Форумі обговорювались питання використання зелених технологій для повторної переробки відходів, збитки для природних екосистем природоохоронних територій внаслідок російської збройної агресії, а також екопросвітницька робота щодо поводження з відходами. Піднімалась […]

  • Екологія

Дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах»

За ініціативи НПП»Бойківщина» та підтримки Державної екологічної академії після дипломної освіти та управління 15-16 листопада у змішаному форматі на території Парку проходив дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах». На запрошення взяти участь у такому заході відгукнулись екоосвітяни з 20 установ ПЗФ з різних куточків України. Перший день роботи був надзвичайно […]

  • Екологічна освіта

12 листопада – День синички

Маленька жовтогруда пташка настільки полюбилась людям, що зайняла одну із дат екологічного календаря. 12 листопада світова спільнота відзначає День синички, а екоосвітяни НПП “Бойківщина”, з нагоди цього дня, для школярів 2 класу Боринської ЗОШ l-lll ст. провели заняття з майстер – класом. Дітлахи дізнались невідомі факти з життя цієї маленької пташки, уважно слухали казочку про […]

  • Екологічна освіта
  • Акції