Майстер – клас з розпису Великодньої писанки в НПП «Бойківщина»

Сьогодні в НПП «Бойківщина» відбувся майстер –клас з писанкарства. Проводила Олександра Цуняк – голова Турківської ГО «Союз  Українок», талановита, відома, як на Турківщині, так і по всій Україні майстриня-писанкарка. Присутні мали можливість пізнати тонкощі писанкарства та підтримати українські традиції.

Писанка — оберіг, що має сакральний зміст і передає символи, традиції, вірування наших пращурів, ідентифікуючи нас як українців.

Щоб намалювати писанку потрібна вода, вогонь, віск і чисте серце, адже процес виготовлення писанки досить складний, потребує особливого терпіння і вміння, але у всіх учасників майстер-класу вийшло зробити свої писанки.

Неважливо, чи ти вмілий майстер писанкарства, чи ти людина, яка ніколи не тримала в руках писачка – головне мати бажання творити та вкладати в неї частинку своєї душі.

Новини

Мандрівник національного природного парку “Бойківщина”

У Парку постійно ведеться дистанційний моніторинг за допомогою фотопасток. Цього разу в об’єктив камери попав один з найбільших наземних хижаків у світі. Бурий ведмідь (Ursus arctos) — одна з найвеличніших і найцікавіших тварин. Ці потужні хижаки не тільки привертають увагу своєю масивною статурою, але і мають безліч цікавих особливостей, які роблять їх унікальними представниками фауни. […]

  • Наука
  • Охорона
  • Тварини

В рамках Національної стратегії зі створення безбар”єрного простору , НПП “Бойківщина ” відвідала група дітей військовослужбовців.

Знайомство з парком розпочалося зі стежки “Як вирощують ліс : від насінини до великих дерев”. Екоосвітяни познайомили відвідувачів з усіма етапами вирощування лісу. Наступна екскурсія, “Історичні та природничі таємниці урочища Бабінець” , допомогла школярам зануритися в атмосферу минулих епох та дізнатись для чого лісу потрібна мертва деревина. Ще одна приємна несподіванка від НПП “Бойківщина” – […]

  • Екологічна освіта
  • Мандри

Третій день табору “Метелик”

Діти у таборі “Метелик” провели захоплюючий День мандрівника! Цей день став для них справжнім відкриттям. Першим етапом було навчання орієнтуванню на місцевості. Діти самостійно прокладали маршрут, орієнтуючись на карту та компас. Також мандрівники дізнались, які основні предмети необхідно взяти з собою в похід: вода, їжа, карта, компас, аптечка, теплий одяг, ліхтарик та інші важливі речі. […]

  • Екологічна освіта
  • Мандри