Майстер – клас з розпису Великодньої писанки в НПП «Бойківщина»

Сьогодні в НПП «Бойківщина» відбувся майстер –клас з писанкарства. Проводила Олександра Цуняк – голова Турківської ГО «Союз  Українок», талановита, відома, як на Турківщині, так і по всій Україні майстриня-писанкарка. Присутні мали можливість пізнати тонкощі писанкарства та підтримати українські традиції.

Писанка — оберіг, що має сакральний зміст і передає символи, традиції, вірування наших пращурів, ідентифікуючи нас як українців.

Щоб намалювати писанку потрібна вода, вогонь, віск і чисте серце, адже процес виготовлення писанки досить складний, потребує особливого терпіння і вміння, але у всіх учасників майстер-класу вийшло зробити свої писанки.

Неважливо, чи ти вмілий майстер писанкарства, чи ти людина, яка ніколи не тримала в руках писачка – головне мати бажання творити та вкладати в неї частинку своєї душі.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції