Фотоконкурс «Птахи моєї годівнички»

Запрошуємо школярів взяти участь у нашому фотоконкурсі «Птахи моєї годівнички» .🐦
✅Мета фотоконкурсу: ознайомитися з видами зимуючих птахів, які перебувають у нашій місцевості; навчити школярів допомагати птахам у зимовий період, облаштовувати пташині «їдальні»; долучитись до природоохоронної акції «Нагодуй птахів взимку».
✅Очікувані результати:
- Учні поглиблять знання про птахів, які зимують у нашій місцевості;
- Учасники фотоконкурсу оволодіють елементами методики дослідницької роботи;
- Будуть облаштовані годівниці для птахів.
Умови конкурсу:
Фотоконкурс проводиться для школярів Боринської та Турківської територіальних громад.
Учасник Фотоконкурсу обов’язково має бути автором роботи.
На фото мають бути зображені зимуючі птахи в годівничці.
Крім фотографій потрібно надіслати документ doc або docx, де мають бути вказані: рік та місце фотографування, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання (місто, село, смт), контактний телефон.
Конкурсні фотороботи надсилати на електронну адресу [email protected] до 28 лютого 2023 року.
Фотографії повинні бути у кольорі, без оформлення (без рамок, надписів, дати тощо). Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.
Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт формату JPEG розміром не менше, ніж 2400×3600 пікселів.
Оголошення результатів Фотоконкурсу відбудеться 1 березня 2023 року.
Фотографії, що подані учасниками, надають організаторам безстроковий дозвіл на відтворення та розповсюдження фотографій, поданих будь-яким способом включаючи, друковані оголошення, листівки, плакати, книги, брошури, телевізійні програми, вебсайт та платформи у соціальних мережах; використовувати фотографії в Інтернеті та в соціальних мережах для досягнення мети Конкурсу.
Долучайтесь.

Новини

Участь у он- лайн форумі

НПП «Бойківщина» в он-лайн форматі долучився до масштабного національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який проходив 21-23 листопада в м. Івано-Франківськ. На Форумі обговорювались питання використання зелених технологій для повторної переробки відходів, збитки для природних екосистем природоохоронних територій внаслідок російської збройної агресії, а також екопросвітницька робота щодо поводження з відходами. Піднімалась […]

  • Екологія

Дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах»

За ініціативи НПП»Бойківщина» та підтримки Державної екологічної академії після дипломної освіти та управління 15-16 листопада у змішаному форматі на території Парку проходив дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах». На запрошення взяти участь у такому заході відгукнулись екоосвітяни з 20 установ ПЗФ з різних куточків України. Перший день роботи був надзвичайно […]

  • Екологічна освіта

12 листопада – День синички

Маленька жовтогруда пташка настільки полюбилась людям, що зайняла одну із дат екологічного календаря. 12 листопада світова спільнота відзначає День синички, а екоосвітяни НПП “Бойківщина”, з нагоди цього дня, для школярів 2 класу Боринської ЗОШ l-lll ст. провели заняття з майстер – класом. Дітлахи дізнались невідомі факти з життя цієї маленької пташки, уважно слухали казочку про […]

  • Екологічна освіта
  • Акції