Фотоконкурс «Птахи моєї годівнички»

Запрошуємо школярів взяти участь у нашому фотоконкурсі «Птахи моєї годівнички» .🐦
✅Мета фотоконкурсу: ознайомитися з видами зимуючих птахів, які перебувають у нашій місцевості; навчити школярів допомагати птахам у зимовий період, облаштовувати пташині «їдальні»; долучитись до природоохоронної акції «Нагодуй птахів взимку».
✅Очікувані результати:
- Учні поглиблять знання про птахів, які зимують у нашій місцевості;
- Учасники фотоконкурсу оволодіють елементами методики дослідницької роботи;
- Будуть облаштовані годівниці для птахів.
Умови конкурсу:
Фотоконкурс проводиться для школярів Боринської та Турківської територіальних громад.
Учасник Фотоконкурсу обов’язково має бути автором роботи.
На фото мають бути зображені зимуючі птахи в годівничці.
Крім фотографій потрібно надіслати документ doc або docx, де мають бути вказані: рік та місце фотографування, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання (місто, село, смт), контактний телефон.
Конкурсні фотороботи надсилати на електронну адресу [email protected] до 28 лютого 2023 року.
Фотографії повинні бути у кольорі, без оформлення (без рамок, надписів, дати тощо). Колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.
Учасник може подати на Фотоконкурс не більше трьох авторських робіт формату JPEG розміром не менше, ніж 2400×3600 пікселів.
Оголошення результатів Фотоконкурсу відбудеться 1 березня 2023 року.
Фотографії, що подані учасниками, надають організаторам безстроковий дозвіл на відтворення та розповсюдження фотографій, поданих будь-яким способом включаючи, друковані оголошення, листівки, плакати, книги, брошури, телевізійні програми, вебсайт та платформи у соціальних мережах; використовувати фотографії в Інтернеті та в соціальних мережах для досягнення мети Конкурсу.
Долучайтесь.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції