Екскурсія для гуртківців

Від НПП «Бойківщина» для гуртка «ЕкоБойки» незвичний подарунок, з нагоди закінчення шкільного навчального року, відвідування садиби Івана Франка та зоопарку «Лімпопо».

👫Школярі побували в музеї в найбільш відомого бойка, почули легенду про Франкову криницю, побачили родинну колиску та речі, які торкались рук малого Іванка у батьківській кузні, а також покрасувались в маминому дзеркалі.

Гуртківців приваблювали вівці, які паслись у Франковому саду біля пасіки.

Ще більше захопливих спостережень за різними екзотичними тваринами було у зоопарку «Лімпопо». Дітлахів цікавили рожеві фламінго, велетенські пелікани та орли, непосидючі мавпочки, ліниві хижаки, леви, тигри, леопарди, пуми, вовки та багато інших мешканців цього чудового куточка.

🌞День, наповнений новими враженнями та неповторними емоціями, видався на славу вдалий.

 

🙂Дякуємо музею – садибі Івана Франка та ЗОО «Лімпопо» за чудово проведений час.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції