Борсук європейський

📸Завдяки фотопасткам, отриманим за сприянням  Франкфуртського зоологічного товариства, у НПП “Бойківщина” удалося зафіксувати борсука європейського(Meles meles). Це один з найбільших представників родини куницевих або мустелових.

🦡Відомо, що борсук веде осілий спосіб життя, може мешкати численними сімейними групами, парами, вести поодинокий спосіб життя.
Борсук європейський активний переважно в темний час доби хоча іноді його можна бачити і в день. Основний раціон у нього складається з дощових черв’яків, жуків, жаб, равликів і слимаків, личинок комах, овочів і фруктів, грибів та зернових культур.
❄️Взимку у сильні морози борсук впадає в неглибоку сплячку. А у південних районах залишається активним круглий рік.
У борсуків майже немає природних ворогів. Загрозу для них інколи можуть становити вовки, рисі, собаки — здичавілі та свійські.

🦡Борсук європейський занесений до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) як вид, що перебуває під найменшою загрозою існування. Це пояснюється тим, що він є відносно поширеним та його популяції в цілому стабільні.

Новини

Наше «до» і наше «після»…Проведення толоки

  Влаштовувати толоку – стало вже одним з щорічних заходів для працівників НПП «Бойківщина». Саме слово «толока» означає одноразову працю задля швидкого виконання роботи. Працівники Парку плідно попрацювали над облагородженням рекреаційної зони « Парк Б.Хмельницького» у смт. Бориня, який знаходиться обабіч Автошляху національного значення Н 13 Львів — Самбір — Ужгород. Саме тому, що рекреаційна […]

  • Акції
  • Екологія

Екскурсія для дітей віськовослужбовців збройних сил України

“Центр Героїв” м.Турки огранізував екскурсійний тур до національного природного парку “Бойківщина” для дітей віськовослужбовців збройних сил України. На екологічних стежках школярі дізналися як вирощують ліс, від насіння до великих дерев, та які історичні та природничі таємниці ховаються в урочищі Бабінець. Цікаві заняття, дослідження життя найменших мешканців Парку, спостереження за співочим супроводом мандрівки допомагають дітям краще […]

  • Мандри
  • Екологічна освіта

Захід до дня біологічного різноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття працівники НПП “Бойківщина” відвідали Нижньояблунський ОЗЗСО I-lll cтупенів, щоб провести урок для учнів 8 класу. Метою заходу було підвищення обізнаності дітей про важливість збереження біорізноманіття і ролі кожного у цьому процесі. Однією з головних частин уроку була гра “Мережа життя”, де діти могли ознайомитися із основними поняттями у сфері біорізноманіття такими […]

  • Екологічна освіта