Борсук європейський

📸Завдяки фотопасткам, отриманим за сприянням  Франкфуртського зоологічного товариства, у НПП “Бойківщина” удалося зафіксувати борсука європейського(Meles meles). Це один з найбільших представників родини куницевих або мустелових.

🦡Відомо, що борсук веде осілий спосіб життя, може мешкати численними сімейними групами, парами, вести поодинокий спосіб життя.
Борсук європейський активний переважно в темний час доби хоча іноді його можна бачити і в день. Основний раціон у нього складається з дощових черв’яків, жуків, жаб, равликів і слимаків, личинок комах, овочів і фруктів, грибів та зернових культур.
❄️Взимку у сильні морози борсук впадає в неглибоку сплячку. А у південних районах залишається активним круглий рік.
У борсуків майже немає природних ворогів. Загрозу для них інколи можуть становити вовки, рисі, собаки — здичавілі та свійські.

🦡Борсук європейський занесений до Червоного списку Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) як вид, що перебуває під найменшою загрозою існування. Це пояснюється тим, що він є відносно поширеним та його популяції в цілому стабільні.

Новини

Участь у он- лайн форумі

НПП «Бойківщина» в он-лайн форматі долучився до масштабного національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який проходив 21-23 листопада в м. Івано-Франківськ. На Форумі обговорювались питання використання зелених технологій для повторної переробки відходів, збитки для природних екосистем природоохоронних територій внаслідок російської збройної агресії, а також екопросвітницька робота щодо поводження з відходами. Піднімалась […]

  • Екологія

Дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах»

За ініціативи НПП»Бойківщина» та підтримки Державної екологічної академії після дипломної освіти та управління 15-16 листопада у змішаному форматі на території Парку проходив дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах». На запрошення взяти участь у такому заході відгукнулись екоосвітяни з 20 установ ПЗФ з різних куточків України. Перший день роботи був надзвичайно […]

  • Екологічна освіта

12 листопада – День синички

Маленька жовтогруда пташка настільки полюбилась людям, що зайняла одну із дат екологічного календаря. 12 листопада світова спільнота відзначає День синички, а екоосвітяни НПП “Бойківщина”, з нагоди цього дня, для школярів 2 класу Боринської ЗОШ l-lll ст. провели заняття з майстер – класом. Дітлахи дізнались невідомі факти з життя цієї маленької пташки, уважно слухали казочку про […]

  • Екологічна освіта
  • Акції