Благодійна ЕкоЕтно гостина “Бойківська зима”

Цьогорічна зима хоч і не поспішила нас порадувати сніжними краєвидами, але не завадила провести працівникам Національного природного парку "Бойківщина" благодійну ЕкоЕтно гостину "Бойківська зима" на підтримку ЗСУ.
Звісно, не обійшлося без традиційної української колядки та вертепу.
Щиро дякуємо колядникам - учням Боринського НВК, хористам церкви пресвятої Євхаристії селища Бориня, вертепам сіл: Сигловате, Верхня Яблунька, Либохора, Сянки, Верхній Турів.
Завдяки благодійній лотереї було зібрано 23 тис.грн, які були передані для потреб наших військових, що перебувають у найгарячіших точках нашої держави.
 Разом до перемоги! Все буде Україна))
 
 

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції