Багно звичайне

👉На території НПП “Бойківщина” в урочищі Мішок, квітне багно звичайне (Ledum palustre L.) – вічнозелена, світлолюбна рослина.

🌿Росте переважно в заболочених ділянках, за що і отримало свою назву. Його легко впізнати за різкого запаху. Воно викликає запаморочення. Люди його називають по-різному: болотним одуром, головоломом, лісовим розмарином.

✅️Сильним ароматом своїх квітів багно приваблює комах, що запилюють. Там, де цвіте багно, можна побачити безліч бджіл.🐝 Тільки мед, перероблений з нектару багна, називається отруйним чи п’яним. Такий мед вживати небезпечно.

☝️Багно володіє унікальними лікувальними властивостями, які використовують як в народній, так і в офіційній медицині, але застосовувати його потрібно з великою обережністю.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції