Семінар навчання з питань лісозахисту. 

👉🌲🌳Сьогодні в НПП «Бойківщина» спільно з НПП «Сколівські Бескиди» відбулося семінар навчання з питань лісозахисту.

З привітальним словом до учасників заходу звернувся В.Земан, директор НПП «Бойківщина», та зауважив на актуальності теми.

 

✅️Ю.Крамарець, начальник відділу діагностики ДСЛГ «Львівлісозахисту», надав загальну оцінку захисту лісів України та лісопатологічної ситуації. Особливу увагу звернув на листогризучі та карантинні шкідники лісу, а також контролі за дотриманням «Санітарних правил в лісах України».

 

✅️В. Ковальчин, головний природознавець  НПП «Бойківщина», наголосив на причинах, які призводять до всихання хвойних лісів.

М. Височин, орнітолог Франкфуртського зоологічного товариства, зауважив що, доцільно створювати умови для природньої боротьби зі шкідниками, а саме збільшувати чисельність птахів таких, як жовна чорна, синиці, дятли, мухоловки та інші, і облаштовувати штучні гніздівлі для них.

 

✅️М. Височанський, головний лісничий НПП «Бойківщина», підсумував що, службі охорони потрібно звертати увагу на виявленні шкідників лісу для обліку та не допускати їх поширенню.

✅️Ю.Волос, головний лісничий НПП «Сколівські Бескиди», зауважив на доцільності співпраці природозаповідних установ у цьому напрямку.

Такі спільні семінар – навчання слугують для конструктивної співпраці, обміну думками та досвідом у боротьбі зі шкідниками лісу.

 

️🌿Для наших гостей, приємний бонус від Парку, екскурсія спеціалізованим лісорозсадником «Як вирощують ліс: від насінини до великого дерева».

Новини

Міжнародний день гір

Сьогодні, у Міжнародний день гір, ми хочемо розповісти про перлину Національного природного парку “Бойківщина” – величну гору Пікуй. Пікуй – це не лише найвища точка Львівської області (1408 м), а й справжній символ краси та унікальності Бойківщини. Її стрімкі схили, мальовничі краєвиди та багатство природи зачаровують мандрівників у будь-яку пору року. Ця гора – не […]

  • Без категорії

Лісова мешканка НПП “Бойківщина”

У тихих глибинах НПП «Бойківщина» серед вікових дерев і густого підліску, живе створіння, яке рідко можна побачити на власні очі – рись, горда і загадкова господиня гір. Її присутність майже невідчутна: м’які лапи залишають ледь помітні сліди, а гострий зір і слух дозволяють їй завжди залишатися на крок попереду від людей та інших істот. Цей […]

  • Охорона
  • Наука
  • Тварини

12 листопада – День Синички

В давнину люди помітили, що з 12 листопада синички перебиралися ближче до людських осель. Саме це число стало екологічною датою для маленької пташки, а в природоохоронців цього дня стартує акція “Нагодуй пташку взимку”. Екоосвітяни НПП “Бойківщина ” познайомили школярів 2-3 класів Верхньогусненського НВК з цікавими фактами з життя жовтогрудої пташки. Наші маленькі помічники природоохоронців запевнили, […]

  • Акції
  • Екологічна освіта