З нагоди відзначення Всесвітнього дня дикої природи

З нагоди Всесвітнього дня дикої природи відбулось чергове заняття на гуртку “ЕкоБойки”.
Екоосвітяни познайомили своїх вихованців з цією екологічною датою та зосередили увагу на найбільшому хижаку Карпат, який перебуває під охороною. Школярі дізнались маловідомі факти про життя та поведінку бурого ведмедя.


Хоча цей вид занесений до Червоної книги України з 2003 року, популяція ведмедів не зростає і налічує близько 300 особин, які проживають переважно у Карпатах. З допомогою фотопасток науковці обліковують цих тварин також на території НПП “Бойківщина”.

 

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції