Інформаційно – роз’яснювальна кампанія “Первоцвіт – 2024”.

В НПП “Бойківщина” стартувала інформаційно – роз’яснювальна кампанія “Первоцвіт – 2024”.

Сьогодні екоосвітяни під гаслом “Збережем первоцвіти – тендітну лісову красу” провели заняття для учнів 6 класу Комарницького НВК.

Школярі дізнались чому варто зберігати ранньоквітучі рослини і що за збір Червонокнижних рослин передбачена відповідальність на законодавчому рівні.

Гра “Екологія” допомогла учням краще зрозуміти, як людина своїми діями впливає на цілі екосистеми.

Краса первоцвітів дуже вразлива, щоб її зберегти, зробіть фото на згадку.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції