Гістьова вода

🌲В Національному  природному парку “Бойківщина” доступна для відвідувачів ще одна локація , джерело “Гістьова вода”, яке оновилося стараннями працівників дільниці рекреації та благоустрою.

💦Цілюще джерело “Гістьова вода”, знаходиться в мальовничому селі Карпатське, у лісовій місцевості під полониною в урочищі Горб.

📅Щороку 9 серпня, у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, люди приходять до каплички, у якій відбуваються святкові богослужіння та освячення цілющої води.

👉Воно славиться в усій околиці, адже кожен хто приходить сюди з міцною вірою та щирою молитвою, отримує Божу благодать та зцілення.

🙏Всі присутні зносили свої молитви до Господа за Перемогу для України, Божу опіку для наших Захисників та зцілення Держави від ран війни.

Новини

Участь у он- лайн форумі

НПП «Бойківщина» в он-лайн форматі долучився до масштабного національного форуму «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології», який проходив 21-23 листопада в м. Івано-Франківськ. На Форумі обговорювались питання використання зелених технологій для повторної переробки відходів, збитки для природних екосистем природоохоронних територій внаслідок російської збройної агресії, а також екопросвітницька робота щодо поводження з відходами. Піднімалась […]

  • Екологія

Дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах»

За ініціативи НПП»Бойківщина» та підтримки Державної екологічної академії після дипломної освіти та управління 15-16 листопада у змішаному форматі на території Парку проходив дискусійний семінар «Успіхи та невдачі неформальної екологічної освіти в природоохоронних установах». На запрошення взяти участь у такому заході відгукнулись екоосвітяни з 20 установ ПЗФ з різних куточків України. Перший день роботи був надзвичайно […]

  • Екологічна освіта

12 листопада – День синички

Маленька жовтогруда пташка настільки полюбилась людям, що зайняла одну із дат екологічного календаря. 12 листопада світова спільнота відзначає День синички, а екоосвітяни НПП “Бойківщина”, з нагоди цього дня, для школярів 2 класу Боринської ЗОШ l-lll ст. провели заняття з майстер – класом. Дітлахи дізнались невідомі факти з життя цієї маленької пташки, уважно слухали казочку про […]

  • Екологічна освіта
  • Акції