Гістьова вода

🌲В Національному  природному парку “Бойківщина” доступна для відвідувачів ще одна локація , джерело “Гістьова вода”, яке оновилося стараннями працівників дільниці рекреації та благоустрою.

💦Цілюще джерело “Гістьова вода”, знаходиться в мальовничому селі Карпатське, у лісовій місцевості під полониною в урочищі Горб.

📅Щороку 9 серпня, у день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, люди приходять до каплички, у якій відбуваються святкові богослужіння та освячення цілющої води.

👉Воно славиться в усій околиці, адже кожен хто приходить сюди з міцною вірою та щирою молитвою, отримує Божу благодать та зцілення.

🙏Всі присутні зносили свої молитви до Господа за Перемогу для України, Божу опіку для наших Захисників та зцілення Держави від ран війни.

Новини

Наше «до» і наше «після»…Проведення толоки

  Влаштовувати толоку – стало вже одним з щорічних заходів для працівників НПП «Бойківщина». Саме слово «толока» означає одноразову працю задля швидкого виконання роботи. Працівники Парку плідно попрацювали над облагородженням рекреаційної зони « Парк Б.Хмельницького» у смт. Бориня, який знаходиться обабіч Автошляху національного значення Н 13 Львів — Самбір — Ужгород. Саме тому, що рекреаційна […]

  • Акції
  • Екологія

Екскурсія для дітей віськовослужбовців збройних сил України

“Центр Героїв” м.Турки огранізував екскурсійний тур до національного природного парку “Бойківщина” для дітей віськовослужбовців збройних сил України. На екологічних стежках школярі дізналися як вирощують ліс, від насіння до великих дерев, та які історичні та природничі таємниці ховаються в урочищі Бабінець. Цікаві заняття, дослідження життя найменших мешканців Парку, спостереження за співочим супроводом мандрівки допомагають дітям краще […]

  • Мандри
  • Екологічна освіта

Захід до дня біологічного різноманіття

До Міжнародного дня біорізноманіття працівники НПП “Бойківщина” відвідали Нижньояблунський ОЗЗСО I-lll cтупенів, щоб провести урок для учнів 8 класу. Метою заходу було підвищення обізнаності дітей про важливість збереження біорізноманіття і ролі кожного у цьому процесі. Однією з головних частин уроку була гра “Мережа життя”, де діти могли ознайомитися із основними поняттями у сфері біорізноманіття такими […]

  • Екологічна освіта