НПП «Бойківщина» відбувся круглий стіл на тему « Розвиток Турківської транскордонної зони: минувшина, сьогодення, проекції на майбутнє».

👉Сьогодні в НПП «Бойківщина» відбувся круглий стіл на тему « Розвиток Турківської транскордонної зони: минувшина, сьогодення, проекції на майбутнє».

 

В ході дискусії учасники заходу накреслили напрямки розвитку:

✅️духовність і культура (куратор В.Лило);

✅️ добрий господар (куратор О.Писанчин);

✅️рідна школа (куратор В.Суримка);

✅️екологія (куратор М. Сеньків);

✅️краєзнавство (куратор Б.Комарницький);

✅️народна медицина (куратор І.Маркін);

✅️туризм (куратор І.Шпаківська)

 

👥️️Така перша неформальна зустріч Боринського осередку Бойків, які задіяні бізнес, влада, інтелект і громада, стане поштовхом до конструктивної співпраці між громадською організацією, територіальною громадою та національним парком.

 

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції