В НПП “Бойківщина” новий сайт

НПП “Бойківщина”, за сприяння Франкфуртського зоологічного товариства, запрацював новий сайт.
🤝Завдяки методичній підтримці наших Партнерів сайт має стильний і сучасний вигляд, як для всіх установ природно-заповідного фонду, та зручне, доступне меню.
👍 На наших сторінках ви знайдете багато корисної та цікавої інформації, дізнаєтесь про команду Парку і її основні завдання, а також наші туристичні маршрути та екологічні стежки.
👉Заходьте за посиланням https://boikivshchyna-park.in.ua/ , відкривайте для себе незвідану Бойківщину та насолоджуйтесь переглядом.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції