Інформаційні кампанії “Не пали”,”Збережи первоцвіти”

Днями працівники екологічної освіти завітали до Верхньояблунського ЗЗСО І-ІІІ ст., де провели інформаційно – роз’яснювальні кампанії.
🌾” Не зривай первоцвіти” з метою охорони ранньоквітучих реліктових і зникаючих рослин, а також рослин, занесених до Червоної книги України.
🔥“Не пали суху траву” з метою попередження про наслідки випалювання торішньої трави, адже з настанням тепла, неодноразово спостерігається самовільне спалювання сухої рослинності, що межують з лісовими масивами, які є небезпечними для довкілля.
✅️Такі заходи лише засвідчують, що співпраця важлива, і лише у єдності можна досягати хороших результат.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції