Заняття з учнями до Міжнародного дня води

До Міжнародного дня води для учнів 8-9 класів Матківської ЗОШ екоосвітяни НПП “Бойківщина” провели інтерактивне заняття – “Вода – основа життя “.
Школярі активно відповідали на питання вікторини, жваво обговорювали як потрібно заощаджувати воду і що впливає на її якість.
З допомогою гри “Водний відбиток” учні пересвідчились, що ми споживаємо дуже багато цього природного ресурсу, більше ніж планета може відновити і очистити.
Дбаймо про чистоту джерел, потічків, річок адже чиста вода – основа вашого здоров’я.
Вода – це сила землі, яка забезпечує існування всього живого. Пам’ятайте!!!!!!

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції