Що таке озеленення території?

 

З приходом весни кожен господар хоче надати прибудинковій території належний естетичний та комфортний вигляд. Прибудинкова територія — це перше, що зустрічає гостей та господарів оселі, а тому важливо є провести благоустрій території з озелененням.

Озеленення території – комплекс робіт, пов’язаних з підбором та посадкою рослин для благоустрою, а також створенням гармонійного рослинного оформлення ділянок. Зелені насадження, які є основними елементами художнього оформлення прибудинкових територій, спонукають людей усвідомлювати для себе важливість та красу навколишнього середовища.

У лісорозсаднику НПП «Бойківщина» Національний природний парк “Бойківщина” ми вирощуємо садивний матеріал навіть для найвибагливіших покупців. Рослини для озеленення Ви зможете підібрати самі, а в виборі Вам допоможуть наші фахівці. У Нас є рослини на будь-який смак, які підійдуть саме для Вашої території для озеленення та зможуть гармонійно створити ландшафтний дизайн Вашої мрії.

Завітайте до нас:

смт.Бориня

вул.В.Стуса, 27

Національний природний парк «Бойківщина»

тел. 0969761996 Мар’яна Олегівна

 

https://www.facebook.com/share/r/1cn52yQQY8vTirKm/

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції