Пізнавальні пригоди в літньому таборі “Літо”

Екоосвітяни НПП «Бойківщина» провели захоплюючі екскурсії для вихованців дитячого табору «Літо». Юні природолюби мандрували пізнавальною стежкою мальовничого урочища Бабінець, знайомилися з багатством флори і фауни нашого краю, слухали цікаві історії про ліс та його мешканців.
Особливу увагу було приділено темі “Як народжується ліс” — від маленької насінини до могутнього дерева. Діти дізналися, як працівники Парку дбайливо вирощують молоді дерева, доглядають за ними та охороняють зелені багатства для майбутніх поколінь.
А завершенням екскурсій стала незабутня кінна прогулянка. Щирі емоції та яскраві враження у дитячих серцях залишились після катання у бричці.
Такі заходи не лише розширюють кругозір, а й дарують радість спілкування з природою, формують у дітей любов до рідного краю та бережливе ставлення до довкілля.

Новини

Фотовиставка «Природна велич Бойківщини» продовжує свою роботу у Самборі!

В історико-етнографічному музеї «Бойківщина» м. Самбір відбулось відкриття фотовиставки Анатолія Ковальського «Природна велич Бойківщини». Захід об’єднав шанувальників природи, мистецтва та бойківської культури. Директорка музею Ольга Білас урочисто відкрила подію, привітала гостей та повідомила, що виставка триватиме до 4 серпня. Напередодні Дня працівника природно-заповідного фонду голова Самбірської райдержадміністрації Іван Ільчишин привітав природоохоронців із професійним святом та […]

  • Без категорії

Літні пригоди екоосвітян НПП “Бойківщина” в таборі “Сонечко”!

Працівники НПП «Бойківщина» завітали до літнього табору «Сонечко», щоб подарувати дітям день яскравих емоцій, пізнання та веселощів! Під час розважальних занять учасники табору дізнавалися цікаві факти про природу рідного краю, розгадували екологічні загадки, грали у пізнавальні ігри та брали участь у тематичних естафетах. Захід пройшов у дружній, невимушеній атмосфері, де кожна дитина змогла не лише […]

  • Екологічна освіта

Науковці продовжують досліджувати територію НПП “Бойківщина”

  Цього тижня у нашому Парку працювала група науковців з Інституту екології Карпат НАН України. В рамках польових досліджень вони разом з нашими працівниками: визначали вік дерев та особливості лісових насаджень закладали феромонні пастки для вивчення різноманіття безхребетних встановлювали беткодери для акустичного моніторингу кажанів. За допомогою додатку SMART закартовано місцезростання червонокнижних видів.

  • Наука