Навчальна нарада для всіх працівників Парку

 

У НПП «Бойківщина» було  проведено нараду для всіх працівників Парку.

На порядок денний були винесені такі питання як:

  1. Охорона праці та техніка безпеки працівників на робочому місці.

Так як основним і важливим завданням на робочому місці є збереження здоров’я та життя людини, основне питання полягало у інформуванні працівників щодо відповідального ставлення до питань охорони праці, створення безпечних умов праці та дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.

  1. Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2024 року.

Служба державної охорони природно-заповідного фонду заздалегідь розпочала підготовку до пожежонебезпечного періоду, за принципом «готуй сани в літку», адже легше попередити пожежу, ніж її ліквідувати. Розроблено та затверджено заходи щодо підготовки НПП «Бойківщина» до пожежонебезпечного періоду 2024 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки, ознайомлено з інструкцією з організації та ведення обліку лісових пожеж та їх наслідків.

 

  1. Дотримання норм чинного антикорупційного законодавства, необхідності вчасного та безумовного подання електронних декларацій.

Навчання провів провідний уповноважений з антикорупційної діяльності НПП «Бойківщина» – Мар’ян САКАЛЬ та розповів, що корупція – це не лише порушення закону, але й перешкода на шляху до справедливого та прозорого суспільства. Вона підриває довіру громадян до установ і організацій, що служать їм. Антикорупційні заходи допомагають нам виявляти, запобігати та боротися з корупцією на всіх рівнях. Вони забезпечують прозорість, відкритість та відповідальність, які є основою сильного та здорового суспільства.

Навчання пройшло у дружній атмосфері, було обговорено важливі зміни в заповненні декларацій та сконцентровано увагу на найбільш актуальні та важливі запитання.

 

 

Новини

В Турківському професійному ліцеї відбувся семінар НПП “Бойківщина”. Під час заходу відчувався взаємозв’язок з студентами, які охоче вступали у дискусії і ділилися ідеями самозайнятості та реалізацією своїх планів у майбутньому. Щоб ліцеїсти зрозуміли куди рухається світова спільнота і яку амбітну мету до 2030 року поставила Організація об’єднаних націй, екоосвітяни використали гру “Цілі сталого розвитку”. Молодь […]

  • Екологічна освіта

Лекція до Міжнародного дня водно-болотних угідь

Екоосвітяни НПП “Бойківщина” провели лекцію до Міжнародного дня водно-болотних угідь у Турківському професійному ліцеї. Метою просвітницько-екологічного заходу було ознайомлення ліцеїстів з особливостями екосистеми боліт, їх значенням у вирішенні проблем пов’язаних зі зміною клімату. Щоб краще було засвоєно матеріал студенти зіграли гру “Водний відбиток”. Гра актуальна, адже щодня люди споживають різноманітну їжу і не замислюються скільки […]

  • Екологічна освіта

 Фотоконкурс «Птахи моєї годівнички»

⠀ Запрошуємо школярів взяти участь у нашому фотоконкурсі «Птахи моєї годівнички» . ⠀ Мета фотоконкурсу: ознайомитися з видами зимуючих птахів, які перебувають у нашій місцевості; навчити школярів допомагати птахам у зимовий період, облаштовувати пташині «їдальні»; долучитись до природоохоронної акції «Нагодуй птахів взимку». Очікувані результати: – Учні поглиблять знання про птахів, які зимують у нашій місцевості; […]

  • Екологічна освіта
  • Акції
  • Фотоконкурс