Навчальна нарада для всіх працівників Парку

 

У НПП «Бойківщина» було  проведено нараду для всіх працівників Парку.

На порядок денний були винесені такі питання як:

  1. Охорона праці та техніка безпеки працівників на робочому місці.

Так як основним і важливим завданням на робочому місці є збереження здоров’я та життя людини, основне питання полягало у інформуванні працівників щодо відповідального ставлення до питань охорони праці, створення безпечних умов праці та дотримання вимог безпеки під час виконання робіт.

  1. Підготовка до пожежонебезпечного періоду 2024 року.

Служба державної охорони природно-заповідного фонду заздалегідь розпочала підготовку до пожежонебезпечного періоду, за принципом «готуй сани в літку», адже легше попередити пожежу, ніж її ліквідувати. Розроблено та затверджено заходи щодо підготовки НПП «Бойківщина» до пожежонебезпечного періоду 2024 року, а також запобігання та протидії масовим лісовим пожежам та проведено інструктажі з питань пожежної безпеки, ознайомлено з інструкцією з організації та ведення обліку лісових пожеж та їх наслідків.

 

  1. Дотримання норм чинного антикорупційного законодавства, необхідності вчасного та безумовного подання електронних декларацій.

Навчання провів провідний уповноважений з антикорупційної діяльності НПП «Бойківщина» – Мар’ян САКАЛЬ та розповів, що корупція – це не лише порушення закону, але й перешкода на шляху до справедливого та прозорого суспільства. Вона підриває довіру громадян до установ і організацій, що служать їм. Антикорупційні заходи допомагають нам виявляти, запобігати та боротися з корупцією на всіх рівнях. Вони забезпечують прозорість, відкритість та відповідальність, які є основою сильного та здорового суспільства.

Навчання пройшло у дружній атмосфері, було обговорено важливі зміни в заповненні декларацій та сконцентровано увагу на найбільш актуальні та важливі запитання.

 

 

Новини

Дискусійний семінар “Ігрові методи неформальної екологічної освіти: граючи-навчаємось пізнавати довкілля”.

В НПП “Бойківщина” 6-7 червня 2024 року проходив у змішаному форматі дискусійний семінар “Ігрові методи неформальної екологічної освіти: граючи-навчаємось пізнавати довкілля”. Захід викликав зацікавленість серед колег, адже зареєструвались на подію понад 80 учасників з 37 установ ПЗФ. З вітальним словом до присутніх звернувся директор НПП “Бойківщина” Віталій Земан, який наголосив, що саме екоосвіта виховує свідомих […]

  • Екологічна освіта

Наше «до» і наше «після»…Проведення толоки

  Влаштовувати толоку – стало вже одним з щорічних заходів для працівників НПП «Бойківщина». Саме слово «толока» означає одноразову працю задля швидкого виконання роботи. Працівники Парку плідно попрацювали над облагородженням рекреаційної зони « Парк Б.Хмельницького» у смт. Бориня, який знаходиться обабіч Автошляху національного значення Н 13 Львів — Самбір — Ужгород. Саме тому, що рекреаційна […]

  • Акції
  • Екологія

Екскурсія для дітей віськовослужбовців збройних сил України

“Центр Героїв” м.Турки огранізував екскурсійний тур до національного природного парку “Бойківщина” для дітей віськовослужбовців збройних сил України. На екологічних стежках школярі дізналися як вирощують ліс, від насіння до великих дерев, та які історичні та природничі таємниці ховаються в урочищі Бабінець. Цікаві заняття, дослідження життя найменших мешканців Парку, спостереження за співочим супроводом мандрівки допомагають дітям краще […]

  • Мандри
  • Екологічна освіта