Міжнародний день захисту дітей

Кожен з нас хоче бачити кожну дитину щасливою та усміхненою.🙂

👫Сьогодні Міжнародний день захисту дітей, в Турківській та Боринській ТГ, доклали максимум зусиль щоб організувати свято для малечі.

✅️Екоосвітяни НПП “Бойківщина” долучилися до проведення такого масового заходу, підготувавши блок питань на екологічну тематику для інтелектуального шоу “Мудрагелик”.

🌿Приємний сюрприз для кожної команди учасниці – подарункові сертифікати на екскурсійний тур екологічними стежками НПП “Бойківщина”.

🙏Свято вдалося завдяки нашим Захисникам, не забуваємо донатити на підтримку ЗСУ.💪

Разом рухаємось до Перемоги!💙💛

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції