В готелі

Готельно -ресторанний комплекс “Панська ровінь”

Розташований у селі Мохнате на 700 км траси Київ-Львів-Чоп. Гостям пропонується проживання у чотириповерховому будинку з усіма зручностями. На першому поверсі знаходиться хол і ресторан на 170 місць. До послуг гостей комфортні номери категорії “стандарт”, “напівлюкс” та “сімейний”.

hotels24.ua/uk/Turka/Hotel-Panskaya-Rovin-7982.html

\https://www.booking.com/hotel/ua/pans-ka-rovin.uk.html

Готельно -ресторанний комплекс “Собінь”

Розташований у селі Розлуч, біля траси, 1 км від витягу. Чотириповерховий готель на 23 номери, рецепція з холом, ресторан, сауна з басейном, облаштована територія, дитячий та спортивні майданчики, альтанки, мангал.
Зручний під’їзд.

hotelsobin.com

Готель – оселя “Зубровиця”

Відпочинок в готелі-оселі “Зубровиця” села Буковинка Боринської селищної ради, ідеальний для тих, хто втомився від міської метушні та хоче насолодитися природою Карпат.
На гостей чекають затишні номери, уважне обслуговування, бойківські апетитні страви, різноманітні розваги, характерні для кожної пори року. Так, взимку, є можливість зайнятися гірськолижним спортом. Для цього на території споруджена сучасна гірськолижна траса.

Тел. 0672442794 Платон Антонович Зубрицький

https://www.instagram.com/zubrovitsa/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D

Відпочинковий комплекс “Карпатський замок”

У селі Розлуч, 400 м від траси, 2 км до гірськолижних витягів.
Зручний під’їзд — шутрована дорога.
Триповерховий будинок на 14 номерів (40 місць), двоповерховий котедж на 2 номери, одноповерховий котедж на 2-4 особи, ресторан на 50 місць, басейн, лазня, лікувальні чани, ставок для риболовлі.
На території є альтанки, мангал, гойдалка.

https://www.karpatsky-zamok.com

Оздоровчий комплекс “Ужанські купелі”

Комплекс розташований серед гір та лісу, в селі Ужок Великоберезнянського району Закарпатської області. Гості оздоровчого комплексу «Ужанські купелі» розміщуються в номерах та котеджах.

uzhanski-kupeli.com.ua

Західний Реабілітаційно- Спортивний центр НКСІУ

Центр знаходиться на території села Верхнє Самбірського району, знаходиться на відстані 2 км від залізничної станції с.Сянки та славиться своїми лижними та біатлонними трасами, які пройшли сертифікацію.

westsportcenter.com.ua