«Краще один раз побачити, ніж сто раз почути» – говорить народна мудрість.

 

 

🤝В рамках Угоди про співпрацю, між Bieszczadzki Park Narodowy та Національний природний парк “Бойківщина”, з 10 -13 травня 2023 року відбулася робоча поїздка до наших сусідів.

 

У екоосвітян була чудова нагода відвідати Природничий музей, побачити як працюють наші колеги зі школярами на природничій стежці на Polonina Wetlinska, пройтись історико-природничим маршрутом, який веде в с.Дзвіняч, побувати в еколого- просвітницькому центрі в Волосатому, піднятись на найвищу вершину Східних Бещадів гору Tarnica, почерпнути енергії від гуцульських коней в Тарнаві Нижній і Волосатому, а також взяти участь у майстер – класі від Marysia Czapor.

Набутим досвідом скористаємось у повсякденній роботі.

 

Дякуємо Bieszczadzki Park Narodowy за гостинність та теплий прийом, велика подяка нашим колегам Grażyna Holly, Magdalena Zawadzka, які поділились досвідом і практичними порадами, а також пані Marysia Czapor за творчі ідеї та креативність.

 

Окремо хочемо сказати найтепліші слова вдячності Oksana Maryskevych , за витрачені сили, старання і час в організації поїздки.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції