21 березня- Всесвітній день лісу!

З нагоди Всесвітнього дня лісу, яке відзначають 21 березня, екоосвітяни НПП “Бойківщина” підготували низку тематичних занять для школярів.

Про важливу роль мертвої деревини для лісової екосистеми дізнавались учні 6-7 класів Матківської ЗОШ l-ll ступенів, під час уроку “Мертва деревина – живий ліс”.

З допомогою гри “Екологія” школярі пізнавали різноманіття рослинного та тваринного світу наших лісів, а також їх взаємозв’язки та вплив людини на них.Скориставшись нагодою працівники парку розповіли дітям про весняні природоохоронні акції: “Збережи первоцвіти”, “Не пали”, “Чисте довкілля”.

Лісові масиви дають нам прохолоду та затишок, а ще тут домівка багатьох представників флори та фауни. Прикро бачити засмічені лісові пейзажі, адже сміття в лісі не росте, це наслідок “культурної” поведінки.

Покажімо своїм прикладом справжню любов до довкілля, забираймо, після відпочинку на природі, все сміття з собою.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції