Кліматична абетка

Щоб привернути увагу світової спільноти до проблем зміни клімату, сьогодні 15 травня відзначають Міжнародний день клімату.

За рекомендацією екоосвітян НПП «Бойківщина», в Турківській гімназії ім. О.Ільницького для учнів 3-4 класів реалізовується факультативний навчальний курс «Кліматична абетка».

З раннього шкільного віку учні мають змогу дізнатись чому клімат змінюється і які наслідки змін спостерігаються в природі.

Цікавим та пізнавальним для школярів став проект «Моє довкілля», з практичними заняттями, як можна зменшити екологічні «сліди» моєї сім’ї та мої щоденні побутові дії з енерго та ресурсозбереження для протидії зміні клімату.

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції