Робоча зустріч

Керівництво Національний природний парк "Бойківщина" відвідали територію одного з лісництв Національного природного парку "Сколівські Бескиди".
 
Цікава і пізнавальна зустріч пройшла для вивчення питання щодо утримання великих ссавців, а саме Зубра європейського (Bison bonasus).
 
🦬 🌳🌲Зубр європейський чи бізон – найбільша копитна тварина Європи.Довжина тіла може сягати 3-3, 5 метрів, висота до 2 метрів при вазі від 450 до 1000 кілограм. Самки в розмірах значно менші від самців. Тіло дорослої тварини покриває каштаново-коричнева шерсть. Зубри мають слабкий зір і гарно розвинений нюх та слух. Живуть 20–25 років. Народжують одне дитинча.
 
Зубри

Новини

ОЗЕЛЕНЕННЯ ПРИШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Яворівському ЗЗСО І-ІІ ст. ЯВОРІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ ст. До акції долучились діти закладу, а також працівники Сянківського лісництва, які навчали дітей правильно саджати і доглядати за деревами . Діти дуже вдячні і задоволені проведенням такої […]

  • Акції
  • Екологічна освіта
  • Екологія

Озеленення смт Бориня

Коли є бажання – є тисяча можливостей. Саме цим правилом Національний природний парк “Бойківщина” та Боринська селищна рада розпочали свою спільну роботу. Спільна мета об’єднує та спонукає робити щось корисне і прекрасне. У нашому випадку – це озеленення в смт.Бориня. Все розпочалося з маленької ідеї висадити рослини та переросло в велику акцію з озеленення. Спільно […]

  • Без категорії

Озеленення територій народного дому

Для проведення озеленення та облагородження, а також в рамках Акції Президента “Зелена країна” Національний природний парк “Бойківщина” надав садивний матеріал Мохнатському старостинському округу. Рослини висаджені на території народного дому с.Матків та с.Мохнате. Приємно, що до акції долучились і дорослі і діти, адже спільними зусиллями ми можемо досягти великих результатів.

  • Акції